www.yoremizden.com(5)-www.haydikaradenize.com(3)

0
94

DSCN4090

Bu pazar birlik ve beraberliğin pekişmesi, yeni birlikteliklerin oluşması adına karadeniz sevdalısı, Trabzon sevdalısı iki güzide sitenin  düzenlediği  halısaha maçı adeta futbol şöleni şeklinde geçti. Futbolcuları, taraftarı, horonu, kolbastisi, tulumu, baklavası, muhabbeti, bordo mavi renk çümbüşüyle şekillenen halı saha maçını www.haydikaradenize.com a karşı www.yoremizden.com 5-3 kazanırken, yaşanan tüm güzellikleri göz önüne alınca asıl kazananın dostluk olduğu, Trabzon olduğu, Trabzon sevdası olduğunu söylemek daha doğru olur. Saat 16:30 da başlayan maça iki takımda 1-2 saat öncesinden gelmeye başladı. maç öncesinde iddia konusu olan baklava sayesinde iki taraf arasında karşılıklı atışmalar ortama ayrı bir güzellik katmıştır. Maç saatinin yaklaşmasıyla her iki tarafın teknik direktörlerinin takımlarına verdikleri son dakika taktikler görülmeye değer anlardı. Maçın başlamasıyla futbolcular saha içinde taraftarlar tribünde yerlerini aldılar. Çoşkulu bir okadarda kıyasıya geçen ilk yarıda gol çıkmazken maçın ikinci yarısında karşılıklı goller gelmesiyle birlikte maçın seyri dahada zevkli hale geldi. Maç 5-3 biterken, futbolcuların sergiledikleri yüksek performans takdire değerdi. Maç sonrasında maçın iddialı olması karşılıklı tatlı atışmaların devam etmesini sağladı. Baklavanın gelmesini beklerken sergilenen horon ve kolbasti şov güne ayrı bir güzellik kattı. İddia konusu olan baklavanın gelmesiyle eğlence hat safhaya çıktı .  İki takım oyuncu ve taraftarlarının karşılıklı olarak ortak paydamız olan Trabzonspora verdikleri slogan desteği ayrı bir güzellikti. Eğlenceye hazırlıklı gelen taraflar tulum eşliğinde çoşarak güne noktayı koydular.

Sonuç olarak harika bir birlik beraberlik örneği sergilenirken kazanan yine dostluk oldu, yine Trabzon oldu, yine Trabzonspor oldu.

Birlik ve beraberliğimizin herkese örnek olacağı, gelecek nesillere yön vereceği sayısız organizasyonlara imza atmak temennisiyle

Sevgilerimle

DSCN4137DSCN4082DSCN4090DSCN4128DSCN4081DSCN4150DSCN4132DSCN4159

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.