Üsküdar Hastikozlular Gecesi

0
72
Hasan Ekşi - Hüseyin Ayaz
Hasan Ekşi - Hüseyin Ayaz
Hasan Ekşi - Hüseyin Ayaz
Hasan Ekşi - Hüseyin Ayaz

Hastikozlular gecesi muhteşem oldu.
Tüm Of Aşağı kışlacık köylüleri, milletvekili adayı Torunları Erol Kaya için bir araya geldiler.
Of Aşağı kışlacık köylüleri İstanbul AKP Birinci bölgeden Milletvekili adayı Torunları Erol Kaya’ya destek için 10 Haziran 2011 Tarihinde Üsküdar Belediyesi sosyal tesislerinde yapılan yemekli toplantıda bir araya geldiler.

Sunuculuğunu Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik kolları Başkan vekili Nilüfer BİRİNCİ’ nin yaptığı gecede, İlk konuşmayı Of Aşağı kışlacık köyü Derneğin onursal Başkanı Hüseyin Ayaz yaptı.

Daha Sonra Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Başbakan Recep Tayip ERDOĞAN’IN Oğlu Bilal Erdoğan ve KASTOB Genel Başkanı Hasan EKŞİ selamlama konuşmalarından sonra kürsüye davet edilen Erol KAYA hemşerileriyle adeta hasret giderdi.

Geceye İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı eski Pendik Belediye Başkanı Başbakan Baş Danışmanı Erol Kaya. Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan. Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve yardımcıları Hilmi Türkmen, Ali Rıza ŞENBABAOĞLU, Karadeniz ve Türkiye sivil toplum kuruluşları Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Ekşi. Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Nurettin Turan. Şalpazarı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Muzaffer Bayraktar, Of-Hayrat Dernek eski Başkanı Ruhan ÇAKIROĞLU. Hayrat Dağönü köyü Derneği Onursal Başkanı Şevket SÜLEYMANOĞLU, Bahçelievler Trabzonlular Dernek Başkanı Ahmet HOCAOĞLU, İGDAŞ Anadolu Bölge Müdürü Onur İNCEHASAN. Dağönü köyü derneği Başkanı Murat Kaya, Hayrat Hamzalılar Dernek Başkanı Hamza Yücel. Hayrat Görsel Köyü Derneği Başkanı Habip DUMANGÖZ. Şalpazarı Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin ve çok sayıda sivil toplum kuruluş Temsilcileri ile basın mensupları katıldılar.

[nggallery id=6]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.