Trabzonspor Ödüllü Taraftar Projeleri Yarışması

0
50

Trabzonspor Ödüllü Taraftar Projeleri Yarışması 1 – projeyarismaKulübümüz bünyesinde kurulu bulunan Taraftar Projeleri İletişim Bürosu tarafından proje yarışması açılacak. Buna göre yarışmaya bireysel ya da grup olarak başvuru yapabilecek olan taraftarlarımızın özgün projeleri değerlendirmeye alınacak. Kulübümüze kaynak yaratıcı ve gelir getirici projelerin değerlendirileceği yarışmaya son katılım tarihi olarak 31 Ocak 2009 belirlendi. Yarışma sonucunda kazanan proje sahibi ya da sahipleri Trabzonspor’un 2008-09 sezonu ikinci yarısındaki tüm iç saha maçlarını VİP Tribünü’nden seyredecek ve TS Club’dan 5 bin YTL hediye çeki kazanacak. Değerlendirme kulübümüz tarafından oluşturulacak jüri tarafından yapılacak. Trabzonspor Proje Sorumlusu Sırrı Furkan Eren, Taraftar Projeleri İletişim Bürosu’nun taraftarla bütünleşme temelinde her türlü görüşe ulaşma amacı taşıdığını vurgulayarak, “Artık daha profesyonel fikirlere sahip olmak adına bir ödüllü yarışma düzenledik. Umarız kulübümüze kalıcı gelir kaynakları sağlayacak yeni projelere bu yolla ulaşırız. Taraftarlarımızın konuya büyük hassasiyet göstereceğini biliyoruz” dedi.

YARIŞMA ŞARTNAMESİ

– YARIŞMAYA KATILIM BİREYSEL YA DA GRUP OLARAK YAPILABİLİR. GRUP PROJELERİ EN FAZLA ÜÇ KİŞİDEN OLUŞABİLİR.
KATILIMCILARIN BİLGİLERİNİ DOĞRU VE EKSIKSIZ YAZMALARI KENDİ SORUMLULUKLARIDIR. – PROJELER ÖZGÜN OLMALIDIR.
– PROJELER TRABZONSPOR’A YENİ KAYNAK YARATICI VE GELİR GETİRİCİ NİTELİKTE OLMALIDIR.
– PROJELER GERÇEKÇİLİKTEN UZAK OLMAMALI, MALİYET HESAPLARI VE DETAYLANDIRILMASI PROJE SAHİBİ TARAFINDAN EKSİKSİZ VE DOĞRU OLARAK BELİRTİLMELİDİR.
– PROJELER WORD DOSYASI OLARAK TESLİM EDİLEBİLECEĞİ GİBİ POWERPOINT FORMATINDA DA HAZIRLANABİLİR.
– YARIŞMAYA KATILIP DERECEYE GİREMEYEN PROJELER İADE EDİLMEZ. TRABZONSPOR GEREKLİ GÖRDÜĞÜ TAKTİRDE PROJE SAHİBİNİ İNTERNET SİTESİNDE AÇIKLAMAK KAYDIYLA PROJEYİ HAYATA GEÇİREBİLİR.
– PROJELER MEHMET ALİ YILMAZ TESİSLERİ’NDE TARAFTAR PROJELERİ İLETİŞİM BÜROSUNA ELDEN TESLİM EDİLEBİLECEGİ GİBİ [email protected] ADRESİNE GÖNDERİLEBİLİR.
– YARIŞMAYA KATILIM 31 OCAK 2009 TARİHİNE KADARDIR
– KAZANAN PROJE SAHİBİ YA DA SAHİPLERİ TRABZONSPOR’UN 2008-09 SEZONU İKİNCİ YARISINDAKİ TÜM İÇ SAHA MAÇLARINI VIP TRİBÜNÜNDEN SEYREDECEK, TS CLUB ‘DAN TOPLAM 5000 YTL HEDIYE ÇEKİ KAZANACAKTIR.
– KULUBÜMÜZE İLETİLEN PROJELERİN FİKİR BAZINDA KALMASI DURUMUNDA KULUBÜMÜZ BİR BİRİNCİ AÇIKLAMAKSIZIN UYGULANABİLİR FİKİRLERİ HAYATA GEÇİRİR.
– DEGERLENDİRME KULÜBÜMÜZ TARAFINDAN OLUŞTURULACAK JÜRİ TARAFINDAN YAPILACAKTIR.
– PROJESİNİ TESLİM EDEN KİŞİ YA DA GRUPLAR YUKARIDAKİ TÜM ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.