Savaş (BJK 1-2 TS)

0
39

Savaş (BJK 1-2 TS) 1 – 62986 440136159721 690709721 4877079 3650814 n

Bilindiği üzere dün akşam süper ligte çok önemli bir maç vardı(Bjk-Ts).

Maçın adı “Savaş”

Evet savaş diyorum çünkü bu maç onurun,şerefin,haysiyetin savaşıydı.TRABZONSPOR’un kimlerle savaştığının farkında mısınız?? Keşke sadece Beşiktaş ile sıradan bir maç oynansa…

Burada maçın analizini yapmayacağım onu zaten yapanlar yapıyor bize bu görev düşmez.

Bir spor yazarımız “Bir Tolga Özkalfa’ya bakıyorum, bir de kokartına, sanki torpille (!) almış..” dedi.Sen Fifa kokartlı bir hakemsin hadi bırak TRABZONSPOR’u ülkeyi temsil ediyorsun.Soruyorum sana Avrupa’da böyle maç yönetebilir misin ne yaparlar adama biliyorsun dimi.Türkiye’de neden hiç bir şey olmuyor.Ben cevabını veriyim çok basit TFF bu maça seni özellikle atıyor.İşte bak bunu analiz ederim çünkü benim hakkımı yiyorlar.
23 hafta koca 23 hafta TRABZONSPOR maçını yönetmeyen Tolga Özkalfa nasıl olur da böyle kritik maça verilir.Sadece sorguluyorum çok mu iyi bir hakem??Mutlak hata payı az bir maç mı yönetiyor?? Nedir yani birisi çıksın delikanlıca bunun açıklamasını tüm herkese yapsın.Şu sebepten dolayı bu hakemi görevlendirdik diye.Korkuyorum Tolga Özkalfa’da Yunus Yıldırım gibi çıkıp evet yanlış karar verdim demesinden.Maçın kaderini değiştirecek hatalarınızı maçtan sonra açıklamanın faydası yok Yunus Bey..!!

Sene 2005’te 30 bin kişiyi sokağa döken TFF,yine aynı şeyleri yapıyoruz ve yine bizlerin sabırlarını zorluyorsunuz.Bu takım için 1996 senesinde 3 kişi intihar etti.Eğer yine aynı şeyler tekrarlanırsa nasıl hesap vereceksiniz.Vicdanınız sızlamayacak mı??Tekrar ediyorum içinizde delikanlı yürekli biri varsa çıksın adam gibi açıklama yapsın bizim amacımız bu bunu yapmak istiyoruz.Türk futbolu için hayırlı olan böyledir.Tüm taraftarlar adına söz veriyoruz ağzımızı açmayacağız.

Bir yandan sürekli ağızlarda Türk futbolunu ileriye taşıyalım,Türk futbolu niye bu halde,Türk futbolu kalitesiz..Siz başta TFF ve tüm bu oyunlara ortak olan kişiler üzerinize düşen görevleri yerine getiriyor musunuz??Aldığınız parayı hak ediyor musunuz??Nasıl oluyor da başınızı yastığa rahat koyabiliyorsunuz??Bakın bu lafı çok derler “Keser döner sap döner gün gelir hesap döner”

Son olarak Türk futbolun ileri gitmesi adına Şenol Hoca’mızın söylemiş olduğu bir söz “Kimse kafasını deve kuşu gibi kuma sokup sorumluluktan kaçınmasın. Zira herkes bir gün sıranın kendisine geleceğini bilmelidir”

TRABZONSPOR’UMUZ DÜN GECE BİR ÇOK ŞEYİ MAĞLUP ETMEYİ BAŞARDI..TEBRİKLER BORDO MAVİ...

Mustafa Alp Girayhan Demirci

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.