Kahvaltı ve Kasımpaşa Maçı

0
70
Marmara-ÜniTs
Marmara-ÜniTs
Marmara-ÜniTs
Marmara-ÜniTs

Marmara Üniversitesi Trabzonsporlular Birliği 12 Mart gününü mükemmel bir şekilde geride bıraktı.
Kahvaltı ile Başladılar

Marmara Üni TS üyeleri sabahın ilk saatlerinde kahvaltıda buluştular.Tabii ki aralarında bir çok misafir vardı,Kadıköy Dialogue Dersaneleri Müdürü sn.Murat Kaya,Meltem TV spor müdürü sn.Mustafa Kahraman ve Marmara Üni TS yardımcı danışmanı Yard.Doç.Dr. Tülin Malkoç bu organizasyonda yerini aldı.
Kahvaltı deriz de kuymaksız olur mu?? Kuymak,Trabzon peyniri,Hamsi koli,Hakiki Rize Çayı vs. Karadeniz mutfağından mükemmel bir kahvaltı.Bize her yer Trabzon sloganını bir kez daha ispat etti Marmara Üni TS.Trabzon’u İstanbul’a hatta Kadıköy’e taşıdılar.Horonlar oynandı,kolbastı ile coşuldu,kemençe çalındı,şampiyon Trabzon sesleri yükseldi Kadıköy’den.
Marmara Üni TS sabahı böyle geçirdi işte. Bordo Mavi fırtına ile..
Paşa Paşa Bitirdiler
Rota Kocaeli…!!
Trabzonspor’un cezası nedeniyle Kocaeli’nde oynanacak karşılaşma için otobüsler tutuldu,pankartlar hazırlandı.Marmara Üni TS hazırlıklarını tamamladı.Fakat İstanbul’un bitmeyen trafik çilesi Marmara Üni TS’yi de vurdu.Maça gitmek için tutulan otobüs trafiğe takıldı.Yarım saatlik rötar ile yola çıktılar.İki otobüs Kocaeli yolundaydı.Otobüslerde neşeli bir hava hakimdi aksini söylemek ne mümkün sabah ki enerji dolu kahvaltıdan sonra.Bestelerle şarkılarla Kocaeli’ne adım adım yaklaşılıyordu.Yunus Emre Bıyıklı ve Mustafa Alp Girayhan Demirci birbirlerine otobüste sataşmadan duramadılar.(Bu sataşma ciddi anlamda değil).
Nihayet Kocaeli’ne gelindi.Marmara Üni TS bu sefer Kocaeli’ye ayak bastı.Bu sezon organizasyon yaptığı tüm Süper Lig maçlarından galibiyetle ayrıldı bu gençler.Biz buna kendi içimizde Marmara Üni TS uğuru diyoruz.
Ve Kocaeli İsmetpaşa Stadı’na giriliyor artık.Marmara Üni TS dev pankartı İsmetpaşa Stadı’nda.Yalnız Tribünlerde bir pankart taraflı tarafsız herkesin beğenesini kazandı,”Biz Yaşadığımız Her Yere Memleketimiz Gibi Sevdalıyız,Bize Her Yer TRABZON”..Sık sık “Hepimiz Şenol’uz Tribündeyiz” tezahüratları yankılıyordu tribünlerden..Maç başlar başlamaz ve 90 dk hiç susmayan bir grup vardı deniz tarafı kale arkasında,işte o grup MARMARA ÜNİ TS.
Yine Marmara Üni TS’nin gittiği bir maç ve yine galip Trabzonspor (1-0).Paşa paşa bitirdiler..
Rota İstanbul
Dönme vakti geldi.Otobüsler stadın yanına çağrıldı.Kaptan dümeni İstabul’a çevirdi.Tüm otobüste üzüntülü bir hava hakim herkes kalecimiz Onur’u merak ediyordu.6 ay yok iddaasını duyunca yıkıldı Marmara Üni TS.Galibiyete sevinemedi kimse..
Marmara Üni TS Kulüp başkanımız Sercan AKAN eline mikrofonu alarak “Yine Marmara Üni TS farkını koydu Trabzonspor’umuz yine galip geldi,gittiğimiz hiç bir maçta mağlubiyet görmedik”diyerek noktayı koydu
12 Mart artık “Kadıköy’den Kocaeli’ne Bize Her Yer TRABZON” ismini aldı..!!
Günler geçtikçe sayısını artıran,aklı başında insanlar ile dolu olan,Trabzonspor’a her alanda destek veren,topluma örnek olan,insanlara sosyal mesajlar veren,Karadeniz Kültürü’nü doyasıya yaşatan bir grup..Marmara Üniversitesi Trabzonsporlular Birliği..
BU GURUR BİZE YETER BİZE HER YER TRABZON

Mustafa Alp Girayhan Demirci

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.