İfteharımız

0
128

İfteharımız 1 – teomanTDF Gençlik Kolları Proje Komisyonu Başkanı Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümü öğrencisi Teoman Samet TEMUÇİN, ürk Parlamenter Birliği ve Uluslararası Cumhuriyetçiler Enstitüsü’nün birlikte düzenlediği “Başkent Staj Programı ve Gençlik Meclisi”, Türk gençliğine siyaset ve yönetim alanında teorik bilgilerini pratiğe çevirebilme olanağı sağlamak ve deneyim kazanabilmeleri için fırsat vermek amacıyla tasarlanmış projeye katıldı.
Ankara’da 13 Haziran – 13 Temmuz arası uygulanacak olan “Başkent Staj Programı ve Gençlik Meclisi” 2008 yılı yaz programı için binlerce aday arasından 100 stajyer kabul edilmiş. Kabul edilen adayların bir kısmı parti genel merkezlerinde, TBMM meclis komisyonlarında ve milletvekilleri ofislerinde 3 hafta boyunca staj yapacak ve 4. hafta Model Parlamento çalışmasına katılarak her aday kendilerine özgün kanun teklifi hazırlayacak.
Federasyonumuzun başarılı üyesi olan Teoman Samet TEMUÇİN’in bu programda üstün başarı kazanarak Trabzon’umuzu ve Federasyonumuzu en iyi biçimde temsil edeceğine inanıyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.