17. Çaykaralılar Kültür Derneği Yayla Şenliği

1
337

17. Çaykaralılar Kültür Derneği Yayla Şenliği 1 – 917.si Düzenlenen Çaykaralılar Kültür Derneği Yayla şenlikleri, kötü hava koşulları ve Öss’ye rağmen yoğun katılım ve coşkuyla kutlandı.
Trabzon Dernekleri Federasyonu’nun Başkanı Nurettin TURAN ve Yöneticilerinin de katıldığı etkinlik, Çaykaralıların geniş katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlikte TRT1’de Altın Adımlar yarışmasında Trabzon yöremizi temsil eden “Trabzon İmece Gençlik ve Spor Kulübü” gösteri yaptı.

Onay ŞAHİN, Abdullah KOÇ ve Seyfettin ÇAKIRAL’in sahne aldığı şölende, katılımcılar saatlerce horon oynamalarına rağmen horona doyamadı.

Gurbette memleket hasreti çeken hemşerileri bir nemze olsun memleket özleminin giderilmeye çalışılan organizasyonu yapan Başkan ve Yöneticilere teşekkür ediyoruz, hemşerilerin birliğini sağlamaya çalışan bu tip organizasyonların devamını diliyoruz.

1 YORUM

  1. Mrb
    Bir caykaralı olarak hemşerilerimin yapmış olduğu kültürel faaliyetlerden hoşnut olmamak mümkün değil bu yönde caba sarfeden hemşerilerimden ve dernek yöneticilerine tşk ediyorum lakin haberimiz olmadığı için iştirak edemedik bu tür faaliyetlerden en azından mail yoluyla haberdar edilirsek cok sevinirim .iyi çalışmalar dilerim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.