Bayabi Kafe & Börek

Firmamız 2021 yılında İstanbul Bahçelievler ilçesinde kurulmuş olup; 200 metrekare kapalı alanda hizmet veren  sektörün en yeni Adana Börek firmalarından biridir.   Kurucumuz E. Hakan TURAN gıda sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek gıda ve kahve  sektöründe her yaşa hitap eden kafe sektörüne adım atmıştır. 

Bayabi Kafe & Börek
30 Mart 2021 - 14:42 - Güncelleme: 30 Mart 2021 - 15:10

   Sayın TURAN  alanında Türkiyenin önde gelen devlet okulları, özel okullar, askeri kantinler ve bunun gibi birçok firmanın içinde bulunduğu yurtiçi ve yurtdışındaki  büyüklü küçüklü birçok gıda tüketim merkezlerine ürün satışında bulunmuş , konusunda yetkin bir kişidir. Ayrıca yurtiçi Pizza, Tost, Sandviç, Lunchbox üretim tesisleri gibi birçok tesise danışmanlık, proje, imalat hizmetleri vermiştir.

    Başlarda sadece Bahçelievler ilçesinde hizmet veren firmamız günümüzde İstanbul'un tüm ilçelerine, ürettiğimiz Adana börek ürünlerini göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

   Firmamızın diğer önemli bir özelliğide, hazır gıda ihtiyacı olan ancak bulamadıkları yaptırtamadıkları ürünleri dizayn ederek geliştirerek müşterilerine destek vermesidir. 

   Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride  bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz

SAYGILARIMLA

E. Hakan TURAN

Bayabi Kafe & Börek

Kocasinan Merkez Mah. Kaya sk. No:5/A Bahçelievler İstanbul
Tel: 0212 550 06 61


YORUMLAR

  • 0 Yorum